Kurumsal – Üngürler


Hakkımızda

1972 yılından itibaren Türkiye’nin farklı şehirlerinde yaşam alanları sunan şirketimiz faaliyet gösterdiği sektörde, 2011 yılı itibariyle Üngürler çatısı altında İSTANBUL’da faaliyetlerine devam etmektedir.

5 Yıllık kısa bir süre zarfında başarılı üç projeye imza atan Üngürler, aynı hız ile faaliyetlerine devam etmektedir. Geleneksel çizgilerden kopmadan çağın teknolojisinden faydalanmayı misyon edinen Üngürler, insan yaşamını göz önüne bulunduran, modernizmi ve konforu birleştirip cazip yaşam alanları sunmaktadır.

Yaşam odaklı olmamız, faaliyet gösterdiğimiz sektörde konumumuzu yükseltme ve milyonlarca insanın yaşamına değer katacak yaşam alanı çözümleri sunma esasına dayanmaktadır.

Daha kaliteli ve konforlu yaşam; misyonumuzu hayata geçirme çabamız, tüm faaliyetlerimize yön verir. Faaliyetlerimizde devamlılık ve sürdürülebilirlik ile birlikte sosyal ve etik sorumluluklarımızı yerine getirme taahhüdümüze sıkı sıkıya bağlıyız.

Çözüm odaklı düşünerek, fırsatları araştırmak ve daha iyi yaşam alanları sağlama gayretindeyiz. Yaratıcı ve değer katan çözümler, devamlılık ilkemizin temelini oluşturmaktadır. Hedefimiz; daha iyi yaşam alanları sunmak, yaşam alanlarına değer katmak ve başarıyı arttırarak sürdürmektir.

Projelerimizde yaşamanız dileğiyle...Üngürler Arba Suites

Üngürler Yakuplu

Üngürlife